FORD PUMA CUP 2018
 
 
BUZERÁK JANOVICE
 
01.04.2018
Dopoledne (1.závod):
Pořadí St.č. Jezdec Třída Čas Rozdíl 
1.místo #23 Dokoupil Aleš L2 4:20.528
2.místo #24 Kurfirst Petr  A2 4:23.124 +2.596 
3.místo #69 Kanda Štefan A2 4:25.398 +4.870
 
Odpoledne (2.závod):
Pořadí St.č. Jezdec Třída Čas Rozdíl 
1.místo #23 Dokoupil Aleš L2 4:19.479
2.místo #69 Kanda Štefan A2 4:23.381 +3.902
3.místo #24 Kurfirst Petr  A2 4:24.331 +4.852
 
MČR PAČEJOV (LETIŠTĚ TCHOŘOVICE/KADOV)
 
12.05.2018
Dopoledne (1.závod):
Pořadí St.č. Jezdec Třída Čas Rozdíl 
1.místo #24 Kurfirst Petr  A2 3:32.399
2.místo #69 Kanda Štefan A2 3:32.957 +0.558
 
Odpoledne (2.závod):
Pořadí St.č. Jezdec Třída Čas Rozdíl 
1.místo #69 Kanda Štefan A2 3:30.934
2.místo #24 Kurfirst Petr  A2 3:34.345 +3.411
 
LHOTA U DOBŘAN
 
08.09.2018
Dopoledne (1.závod):
Pořadí St.č. Jezdec Třída Čas Rozdíl 
1.místo #23 Dokoupil Aleš L2 3:04.570
2.místo #24 Kurfirst Petr  A2 3:05.038 +0.468 
3.místo #69 Kanda Štefan A2 3:24.745 +20.175
4.místo #137 Kohák Josef L2 4:02.504 +57.934
 
Odpoledne (2.závod):
Pořadí St.č. Jezdec Třída Čas Rozdíl 
1.místo #24 Kurfirst Petr  A2 3:00.692
2.místo #23 Dokoupil Aleš L2 3:02.571 +1.879
3.místo #69 Kanda Štefan A2 3:07.445 +6.753
4.místo #137 Kohák Josef L2 3:58.671 +57.979
 
VE STOPĚ RALLYE OSVOBOZENÍ (LETIŠTĚ TCHOŘOVICE/KADOV)
 
20.10.2018
Dopoledne (1.závod):
Pořadí St.č. Jezdec Třída Čas Rozdíl 
1.místo #23 Dokoupil Aleš L2 3:58.568
2.místo #69 Kanda Štefan A2 4:04.076 +5.508
3.místo #24 Kurfirst Petr A2 4:19.685 +21.117
4.místo #58 Havlát Jan L2 4:50.095 +51.527
5.místo #110 Holub Michal S2 5:02.443 +1:03.875
6.místo #5 Turek Václav S2 5:06.252 +1:07.684
7.místo #146 Brettl Zdeněk S2 6:19.476 +2:20.908
 
Odpoledne (2.závod):
Pořadí St.č. Jezdec Třída Čas Rozdíl 
1.místo #24 Kurfirst Petr A2 3:56.924
2.místo #69 Kanda Štefan A2 4:01.626 +4.702
3.místo #58 Havlát Jan L2 4:03.359 +6.435
4.místo #23 Dokoupil Aleš L2 4:03.542 +6.618
5.místo #5 Turek Václav S2 4:20.903 +23.979
6.místo #110 Holub Michal S2 4:36.978 +40.054
7.místo #146 Brettl Zdeněk S2 6:13.319 +2:16.395
 
KONEČNÉ POŘADÍ:
 
Pořadí St.č. Jezdec Třída Body
1.místo #23 Dokoupil Aleš L2 159b
2.místo #24 Kurfirst Petr A2 154b
3.místo #69 Kanda Štefan A2 148b
4.místo #58 Havlát Jan L2 48b
5.místo #137 Kohák Josef L2 46b
6.místo #5 Turek Václav S2 42b
7.místo #110 Holub Michal S2 41b
8.místo #146 Brettl Zdeněk S2 38b
 
POZNÁMKA: 2018 - Odjety 4 dvoj-závody, škrtány body za 3 nejhorší závody, započteny všechny RZ v daném závodě, přidělovány bonusové body za umístění.
PARTNEŘI FORD PUMA CUPU
 
Chtěl bych poděkovat partnerům, kteří drží přízeň s námi a podporují nás věcnými dary.