HISTORIE FORD PUMA CUPU
 
Všechny Cupové závody fungují jako nejlepší porovnání mezi jednotlivými jezdci. Často bývají finančně dostupné a proto populární. V případě Fordu Puma si každý pamětník rád vzpomene, když na přelomu tisíciletí upravené Pumy pěkně závodili nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Levné závodění v Pumách rozvinulo nejeden talent, jenž později bral vavříny ve významných světových závodech. Nezapomeňme ani na virtuální Colin Puma Cup, který sdružoval hráče skrz rychlostní zkoušky hry Colin McRae Rally. Na tyhle všechny pěkné soutěže jsme naším autoslalomovým počinem chtěli navázat.
 
Samotný zrod Autoslalom Ford Puma Cupu se datuje na jaro roku 2017. Myšlenka porovnat jezdce na těchto vozech se ujala. Dostatečné množství jezdců v nově vypsané třídě Pošumavského automobilového slalomu je tomu pádným důkazem.
 
Do následujících měsíců bychom rádi tímto oslovili i další jezdce, jenž závodí v podobných amatérských seriálech. Když byste se báli sami závodit, přijďte nás podpořit třeba jako diváci. Rádi Vás zde uvidíme.
Všechny Cupové závody fungují jako nejlepší porovnání mezi jednotlivými jezdci. Často bývají finančně dostupné a proto populární. V případě Fordu Puma si každý pamětník rád vzpomene, když na přelomu tisíciletí upravené Pumy pěkně závodili nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Levné závodění v Pumách tak rozvinulo nejeden talent, jenž později bral vavříny ve významných světových závodech. Nezapomeňme ani na virtuální Colin Puma Cup, který sdružoval hráče skrz rychlostní zkoušky hry Colin McRae Rally. Na tyhle všechny pěkné soutěže jsme naším autoslalomovým počinem chtěli navázat.
 
Samotný zrod Autoslalom Ford Puma Cupu se datuje na jaro roku 2017. Myšlenka porovnat jezdce na těchto vozech se ujala. Dostatečné množství soutěžících v nově vypsané třídě Pošumavského automobilového slalomu je tomu pádným důkazem.
 
 
Do následujících měsíců bychom rádi tímto oslovili i další hobby závodníky, jenž závodí v podobných amatérských seriálech. Když byste se báli sami závodit, přijďte nás podpořit třeba jako diváci. Rádi Vás zde uvidíme.
PARTNEŘI FORD PUMA CUPU
 
Chtěl bych poděkovat partnerům, kteří drží přízeň s námi a podporují nás věcnými dary.