Buzerák Janovice 2018

ndPošumavský automobilový slalom CUP a tím pádem i Autoslalom Ford Puma CUP2018 začal!
 
Na "Terazkyho" buzeráku v Janovicích burácí čtyřdobé motory zetec šelem kočkovitých od modrého oválu. Ač nerad přesouvám svou osobu od volantu za organizační stůl. Když nemůžu sám jet, rád pomohu alespoň pořadatelům čímkoliv.
 
Chaotický začátek nového ročníku zvládáme dohnat v průběhu dne. Nová pravidla zaručují průvan ve výsledcích jednotlivých závodů. Nově každý závodník za den absolvuje dva závody. Dopolední a odpolední.
 
Loni čtvrtý muž v konečném pořadí Puma CUPu, Aleš "Zewl" Dokoupil řečený předseda, dere svou černou Pumu vstříc velkému úspěchu. Nejen ve své třídě, kde oponuje pódiová umístění, ale i ve velmi vyrovnané Pumácké. Jeho vyrovnané časy v průběhu dne mění zažitá pravidla. Je vidět, že problém s přehříváním je vyřešen! Další účastníky Petra Kurfirsta a Štefana Kandu odsouvá do boje pouze o druhé místo. Každý si odváží jedno. Dělba bodů zdá se být vyrovnaná i díky shodnému počtu trestných vteřin. Bonusový bod navíc získává Petr Kurfirst díky lepším časům v součtu celého dne. Štefana Kandu naopak může těšit nejlepší dosažený čas ze všech Pumařů rychlostní zkoušce během dne.
 
Pořadí St.č. Jezdec Třída Čas Rozdíl 
1.místo #24 Kurfirst Petr A2 6:43.340 
2.místo #69 Kanda Štefan A2 7:00.808 +17,468 
3.místo #58 Havlát Jan L2 7:23.518 +40,178
 
Pořadí St.č. Jezdec Třída Body
1.místo #23 Dokoupil Aleš L2 66b
2.místo #24 Kurfirst Petr A2 55b
3.místo #69 Kanda Štefan A2 54b
 
Fotogalerie již brzy!
Pošumavský automobilový slalom CUP a tím pádem i Autoslalom Ford Puma CUP2018 začal!
 
Na "Terazkyho" buzeráku v Janovicích burácí čtyřdobé motory zetec šelem kočkovitých od modrého oválu. Ač nerad, přesouvám svou osobu od volantu za organizační stůl. Když nemůžu sám jet, rád pomohu alespoň pořadatelům s čímkoliv.
 
 
PARTNEŘI FORD PUMA CUPU
 
Chtěl bych poděkovat partnerům, kteří drží přízeň s námi a podporují nás věcnými dary.